FLORIN COFAR

"Definicje sukcesu w przypadkach interdyscyplinarnych"

Decyzje projektowe i ich konsekwencje: zrozumienie różnych warstw danych; zapoznanie się z opcjami i ograniczeniami.
Interdyscyplinarny pojedynczy projekt: mapa leczenia skonsolidowana we wstępnym projekcie w celu ułatwienia prawdziwego interdyscyplinarnego planowania i realizacji leczenia…

Decyzje projektowe i ich konsekwencje: zrozumienie różnych warstw danych; zapoznanie się z opcjami i ograniczeniami. Interdyscyplinarny pojedynczy projekt: mapa leczenia skonsolidowana we wstępnym projekcie w celu ułatwienia prawdziwego interdyscyplinarnego planowania i realizacji leczenia.
Eksploracja dostępnych technologii: zwiększona wydajność, precyzja i przewidywalność, a ostatecznie lepsza opieka nad pacjentem.
Zrozumienie wąskich gardeł i omówienie obejść: integracja funkcjonalna i biologiczna na poziomie rehabilitacji.

CV FLORIN COFAR

Florin Cofar, DDS specjalizuje się w rehabilitacji estetycznej, pracując interdyscyplinarnie w leczeniu złożonych przypadków z komponentem ortodontycznym i implantologicznym, a także w minimalnie inwazyjnych uzupełnieniach protetycznych. Po ukończeniu Victor Babes University w 2007 roku, kontynuował studia podyplomowe w NYU College of Dentistry i Harvard Business School. Zaczynając jako endodonta, później wyspecjalizował się w projektowaniu uśmiechu i stomatologii cyfrowej, zakładając centrum badawczo-edukacyjne Dentcof.

W oparciu o swoje badania nad stomatologią cyfrową i interdyscyplinarnymi przepływami pracy założył Smilecloud.com, platformę stomatologiczną z technologią AI do biometrii odtwórczej. Wykładał w ponad 30 krajach dla AARD, AACD, BACD, SBOE, SACD, SSER, FACD, a jego prace były publikowane w światowych publikacjach, takich jak QDT. Jest liderem kluczowych opinii dla Ivoclar, MIS, 3Shape, DGShape Roland, ModJaw, Pascal.

Polska Akademia Stomatologii Estetycznej