DANIELE RONDONI

"Przewidywalne podejście do estetyki: jak zwiększyć liczbę rozwiązań estetycznych i sprawić, by dentysta i pacjenci byli zadowoleni, stosując cyrkon nowej generacji w połączeniu z technologią cyfrową".

W pierwszej części zostaną przeanalizowane różnice i właściwości tlenku cyrkonu nowej generacji, przede wszystkim podkreślając znaczenie procedury wpływającej na właściwości tlenku cyrkonu. Ponadto prelegent przedstawi nowe podejście, które pomoże w bardzo łatwy sposób stworzyć przewidywalną estetykę w produkcji uzupełnień protetycznych…

W pierwszej części zostaną przeanalizowane różnice i właściwości tlenku cyrkonu nowej generacji, przede wszystkim podkreślając znaczenie procedury wpływającej na właściwości tlenku cyrkonu. Ponadto prelegent przedstawi nowe podejście, które pomoże w bardzo łatwy sposób stworzyć przewidywalną estetykę w produkcji uzupełnień protetycznych. Dodatkowo pokaże, w jaki sposób możemy poprawić nasze umiejętności i wydajność dzięki idealnemu cyfrowemu przepływowi pracy.

CV DANIELE RONDONI

Daniele Rondoni mieszka i pracuje w Savonie we Włoszech, gdzie od 1982 r. jest kierownikiem i dyrektorem własnego laboratorium.

W 1979 r. uzyskał dyplom technika dentystycznego w Instytucie Zawodowym “P. Gaslini” w Genui, a w 1981 r. był jednym z profesjonalistów, którzy założyli Szkołę Techników Dentystycznych w Savonie jako nauczyciel i członek rady założycielskiej.

Szczególnie oddany badaniu morfologii i estetyki stomatologicznej, aktywnie współpracuje przy opracowywaniu materiałów stosowanych do estetycznej odbudowy zębów.

W 1997 r. był autorem tekstu “Tecnica della Multistratificazione in ceramica” (Technika wielowarstwowego nakładania ceramiki).

 

-Aktywny członek EAED

-Aktywny członek IEAED

-Członek honorowy Styleitaliano

-Współpracownik i prelegent SICED

-Międzynarodowy instruktor KurarayNoritake Dental Materials

-Prezes i założyciel AOA

Polska Akademia Stomatologii Estetycznej