Aktywny Członek PASE

Ewa Ziemba-Popławska

Swoją wiedzę zdobywała na licznych sympozjach, warsztatach w Polsce i za granicą. Jednak unosząc się na falach oceanu dziedzin stomatologii, to właśnie implantologia z chirurgią stomatologiczną skradły jej serce. Umiejętności implantologiczne zdobywała na renomowanych uczelniach zagranicznych, ucząc się od autorytetów w tej dziedzinie, dzięki którym mogłam doskonalić poznane techniki.

Jedną z takich uczelni był Uniwersytet im. J.W.Göthe we Frankfurcie nad Menem, na którym ukończyła Curriculum Implantologiczne. Kolejną uczenlią był Uniwersytet North Carolina w Stanach Zjednoczonych, na której odbył się jeden z cyklów szkoły MPI, której założycielem jest DDS MS. Dr. Fernando Rojas Vizcaya. Od roku 2017 jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Stomatologia jest działem medycyny rozwijającej się bardzo dynamicznie, dlatego stara się cały czas poszerzać swoją wiedzę. Zajmuje się kompleksowym leczeniem implanto-protetycznych, chirurgią stomatologiczną, periodotologią, technikami regeneracji tkanek, protetyką, stomatologią zachowawczą.

Nie tylko stomatologia jest jej pasją, interesuje się także architekturą wnętrz i modą. Jej wizje wnętrzarskie można zobaczyć w „Domu Górskim” w Karpaczu, który oprócz ukochanego syna Franka, jest jej drugim dzieckiem. „Mniej znaczy więcej” aforyzm Ludwiga Mies van der Rohe niemieckiego mistrza minimalizmu towarzyszy jej każdego dnia.