lek. stom.

Dorota Stankowska

Członek Aktywny Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej
Członek affiliate Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej
Członek The Dawson Alumni Association w USA

Ukończyła ponad 150 kursów w najlepszych ośrodkach stomatologicznych na świecie, m.in. w USA, Szwajcarii, Włoszech, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Jest uczennicą największych guru stomatologii, m.in. Petera Dawsona, Johna Koisa, Lorenzo Vaniniego, Didiera Dietschi, Domenico Massironi, Pascala Magne, którzy przekazali jej wiedzę, jak w prosty sposób osiągać trwałe i piękne rezultaty.

Współautorka pierwszego poradnika dentystycznego dla pacjentów „Bądź bystry u dentysty”.

Właścicielka Stankowscy & Białach Stomatologia w Poznaniu, gdzie do leczenia każdego pacjenta podchodzi się w sposób kompleksowy. Założycielka The Dawson Academy Polska i wykładowca The Dawson Academy USA jednej z najlepszych szkół na świecie zajmujących się tematem okluzji.

Posiada tytułu Master of Fixed Prosthodontics, który zdobyła na Uniwersytecie w Siennie.

W przeszłości zwyciężyła ciężką chorobę serca. Żyje dzięki lekarzom, którzy jej pomogli. Teraz ona pomaga pacjentom w odzyskiwaniu radości życia dzięki pięknemu uśmiechowi. Intensywnie działa w mediach, szerząc wiedzę, że zdrowe zęby można mieć przez całe życie.

Umiejętności trenerskie zdobyła u najlepszych nauczycieli na świecie. Od ponad 10 lat wykorzystując nowoczesne techniki nauczania. Swoją pasję przekazuje dalej, ucząc innych dentystów w kraju i zagranicą. Na jej energetycznych kursach nie tylko nauczysz się prawidłowych technik stomatologicznych, ale też będziesz wiedział, jak wdrożyć je w codzienną pracę, aby inwestycja w kurs przyniosła sukces zawodowy i osobisty.