lek. stom.

Łukasz Lassmann

Członek zarządu Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej

Jest współzałożycielem kliniki Dental Sense i szefem zespołu medycznego. Ukończył studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz International Congress of Oral Implantologists. Od początku swojej drogi zawodowej specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu.

Większość czasu poświęca na doskonalenie nowoczesnych metod leczenia, uczestnicząc w licznych kursach międzynarodowych (Kois Center, University of Noth Carolina, University of California, Mediterranean Prosthodontic Institute in Spain, Dental Practice of Mykhaylyuk in Ukraine).

Szczególny nacisk kładzie na minimalnie inwazyjne techniki leczenia, pozwalające zachować jak najwięcej tkanek zęba. Dlatego większość prac wykonuje przy użyciu mikroskopu. Zastosowanie innowacyjnej metody cyfrowego projektowania uśmiechu Digital Smile Design oraz wiedza w zakresie diagnostyki stawów skroniowo-żuchwowych pozwalają mu na perfekcyjne zaplanowanie leczenia. Jego pracowitość i pasja widoczne są w uśmiechach pacjentów, które fotografuje z nie mniejszym zaangażowaniem.

Poza pracą w klinice Dental Sense spełnia się w roli wykładowcy oraz organizatora szkoleń dla dentystów. Wolny czas spędza na podróżowaniu i zdobywaniu kolejnych szczytów.