lek. stom.

Wojciech Ryncarz

Członek Aktywny Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej

Jest absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Należy do lekarzy pionierów, którzy w Polsce wprowadzili w codziennej praktyce leczenie implantologiczne. Swoich pierwszych pacjentów implantologicznych prowadzi od 1992 roku, a swoje prace rozpoczynał na implantach Straumann i do dziś jest to podstawowy system w jego praktyce.

Jeden z członków-założycieli Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, obecnie Aktywny Członek PASE. Cały czas nie tylko poszerza swoje kompetencje zawodowe, ale również od lat zajmuje się dydaktyką.

Pierwsze swoje implantologiczne szlify uzyskał na Uniwersytecie w Bernie, Szwajcaria. Lata praktyki pozwoliły uzyskać tytuł Master of Science w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej na Uniwersytecie we Frankfurcie, Niemcy. Ukończył również pełen program Studium Podyplomowego Kois Center w Seattle, USA.

Obecnie dużo czasu i pasji poświęca dydaktyce oraz przekazaniu swojej wiedzy młodszym pokoleniom.

Specjalizuje się w kompleksowych pracach mających na celu nie tylko rekonstrukcje braków uzębienia w oparciu o implanto-protetykę, ale również w co dziennej praktyce poprawą estetyki uśmiechu. Miał przyjemność robić pierwsze w Polsce “Metamorfozy” dla miesięcznika Claudia i TVN.