[gtranslate]

CLOSE MEETING PASE 2023

„Mikser Protetyczny - od preparacji po nowoczesne technologie”

Ostróda, Mazury

***

1 - 2 grudnia 2023

„Mikser Protetyczny - od preparacji po nowoczesne technologie”

Zgodnie z tradycją PASE przed nami kolejne zimowe spotkanie

członków Akademii. Konwencja zimowych spotkań to nie tylko edukacja i wymiana doświadczeń, ale również relaks, integracja i spotkania przyjaciół w miejscach, które gwarantują miłe doznania i oczarowują komfortem.

Nasze tradycyjne przedświąteczne spotkanie miało formułę zamkniętą wyłącznie dla członków, oraz ich gości. W tym jednak roku wraz z Zarządem postanowiliśmy postąpić nieszablonowo i otworzyć to spotkanie dla limitowanej liczby gości nienależących do PASE. Celem tego jest pokazanie, że PASE nie jest organizacją zamkniętą i tajemniczą. Chcemy dać się poznać i chętnie powitamy w naszych szeregach nowych lekarzy stomatologów i techników dentystycznych, którzy mają ambicję spełnić kryteria przystąpienia i dla których edukacja i poszerzanie horyzontów stoją na pierwszym miejscu w relacjach i obowiązkach zawodowych.

Radisson Blu Resort & Conference Center
Ostróda Mazury

W tym roku przeniesiemy się do Ostródy otoczonej malowniczymi, pięknymi jeziorami i lasami. Radisson Blu Resort & Conference Center oferuje przestronne i komfortowe pokoje z pięknym widokiem na okoliczne jeziora. W trakcie pobytu można skorzystać z takich atrakcji, jak spa, kryty basen czy squash. Hotel oferuje bogate zaplecze konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz możliwość organizacji różnych wydarzeń w otoczeniu niesamowitych widoków.