lek. stom.

Ewa Ziemba-Popławska

Członek Aktywny Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu im. Piastów Śląskich. Na co dzień pracuje w “Stomatologii bez bólu” w Jeleniej Górze, której właścicielem jest doktor Magdalena Żywicka.

Swoją wiedzę zdobywała na licznych sympozjach, warsztatach w Polsce i zagranicą. Jednak to właśnie implantologia z chirurgią stomatologiczną skradły jej serce. Umiejętności implantologiczne zdobywała na renomowanych uczelniach zagranicznych, ucząc się od autorytetów w tej dziedzinie, dzięki którym mogła doskonalić poznane techniki. Przykładami takich uczelni były Uniwersytet im. J.W.Göthe we Frankfurcie nad Menem, na którym ukończyła Curriculum Implantologiczne, czy Uniwersytet North Carolina w Stanach Zjednoczonych, na którym odbył się jeden z cyklów szkoły MPI, której założycielem jest DDS MS. Dr. Fernando Rojas Vizcaya.

Od roku 2017 jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Stomatologia jest działem medycyny rozwijającej się bardzo dynamicznie, dlatego stara się cały czas poszerzać swoją wiedzę. Zajmuje się kompleksowym leczeniem implantoprotetycznym, chirurgią stomatologiczną, periodotologią, technikami regeneracji tkanek, protetyką, stomatologią zachowawczą.

Nie tylko stomatologia jest jej pasją, interesuje się także architekturą wnętrz i modą. Jej wizje wnętrzarskie można zobaczyć w “Domu Górskim” w Karpaczu, który oprócz ukochanego syna Franka, jest jej drugim dzieckiem.

“Mniej znaczy więcej” – aforyzm Ludwiga Mies van der Rohe, niemieckiego mistrza minimalizmu, towarzyszy jej każdego dnia.