dr n. med.

Małgorzata Majewska-Paradowska

Członek wspierający Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej

Członek wspierający Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej

W 2001 ukończyła studia na Akademii Medycznej w Lublinie na I Wydziale Lekarskim Z Oddziałem Stomatologicznym. Jest współzałożycielką klinik Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT w Lublinie, jednych z najbardziej innowacyjnych klinik stomatologicznych na Lubelszczyźnie. Pierwszą swoją klinikę otworzyła już w 2003 roku.

W 2008 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Należy do Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Digital Smile Design, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chirurgii i Implantoprotetyki Stomatologicznej (EDI-OSIS). Uzyskała Certyfikat Umiejętności w dziedzinie Implantoprotetyki potwierdzony przez EDI-OSIS.

Od samego początku swojej praktyki klinicznej specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz kompleksowych odbudowach implantoprotetycznych.

W swojej pracy duży nacisk kładzie na zastosowanie nowoczesnych technologii cyfrowych w procesie kompleksowego leczenia stomatologicznego takich jak: cyfrowe projektowanie uśmiechu (DSD), skanery wewnątrzustne, CAD/CAM, skanery twarzy 3D. Pracuje w powiększeniu, tak aby mieć pewność precyzji i komfortu leczenia.

Jest pasjonatką swojego zawodu, dlatego od początku swojej ścieżki zawodowej stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje, tak aby oferować swoim Pacjentom opiekę stomatologiczną według światowych standardów. Ukończyła liczne szkolenia i profesjonalne stomatologiczne organizowane zarówno w Polsce jak i za granicą.

Dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska jest doświadczonym lekarzem stomatologiem i klinicystą, który stawia na wzajemną współpracę z Pacjentem dążąc do osiągnięcia zamierzonych efektów leczenia.