dr n. med. 

Michał Nawrocki

M. Sc.

Członek Aktywny Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej

Właściciel Nawrocki Clinic, jednej z najbardziej nowoczesnych Klinik Stomatologicznych na Pomorzu.

W 1998 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Od roku 1999 pracował jako asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej. Zyskał tam uznanie jako rzetelny i sprawdzony lekarz oraz był autorem artykułów z zakresu zastosowania licówek porcelanowych w leczeniu stomatologicznym opublikowanych w Protetyce Stomatologicznej.

Już w 2001 otworzył swoją własną praktykę stomatologiczną lekarzstomatolog.com, którą w 2015 roku wraz z żoną Agnieszką Dojlidko-Nawrocką przekształcili w Klinikę Nawrocki Clinic.

Doktor Michał Nawrocki od samego początku w swej praktyce stomatologicznej wprowadza najnowsze technologie i najwyższe standardy leczenia. Od 2013 roku korzysta z systemu Sirona CAD/CAM – CEREC, a w 2016 roku w Nawrocki Clinic pojawił się Laser Fotona LightWalker, który na co dzień wykorzystywany jest przy zabiegach stomatologicznych.

W 2018 roku, jako pierwszy Polak ukończył Studia Podyplomowe na Uniwersytecie RWTH University w Aachen, broniąc Master Thesis: Comparison of two methods of peri-implantitis treatment with the use of Nd:YAG and Er:YAG laser i uzyskał tytuł naukowy: Master of Science in Lasers in Dentistry.

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kursach oraz zaawansowanych szkoleniach dla lekarzy stomatologów nie tylko w Polsce, ale również zagranicą

W roku 2009 otrzymał Certyfikat Implantologii (Certificate of Implantology) przyznawany przez prestiżowy niemiecki Uniwersytet Goethe University we Frankfurcie. W latach 2015– 2016 brał udział w programie zatytułowanym MPI Implant Prosthodontic, odbywający się w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na University of North Carolina w mieście Chapel Hill. W lutym 2018 roku uczestniczył w szkoleniu Prof. Dr. F. Khourego: „Augmentation procedures: bone harves-ting techniques, augmentation and soft tissue surgery” w Niemczech.

Specjalizuje się w leczeniu implantoprotetycznym, zastosowaniu laserów w stomatologii oraz w zaawansowanych technikach postępowania cyfrowego w leczeniu stomatologicznym – Digital Smile Design, technologii CAD CAM oraz nawigacji komputerowej w planowaniu leczenia implantologicznego – Simplant.

Jego obszerna wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawiły, że jest on specjalistą, który zapraszany jest do prowadzenia warsztatów, szkoleń oraz wykładów na największych i najbardziej prestiżowych wydarzeniach z branży stomatologicznej w kraju i zagranicą takich jak: Kongres Dentsply Sirona w Warszawie w roku 2017 i 2018, Międzynarodowy Kongres Ankylos w Berlinie, Wiedniu, Kongres Dentsply Sirona Worlds Summit w Nicei czy 7th Symposium:Lasers in Medicine and Surgery w Kranjska Gora oraz w Liublianie i Portoroz, a w październiku 2018 w Aachen podczas Kongresu WFLD / ISLD.

Jest Aktywnym Członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej oraz International Society for Laser Dentistry.

Dr Michał Nawrocki to nie tylko doświadczony lekarz, który ukończył uznane szkoły – to przede wszystkim ciepły i życzliwy człowiek, który nade wszystko ceni sobie komfort i bezpieczeństwo pacjenta oraz indywidualne podejście do każdego problemu.