lek. stom.

Hanna Marcinowska

Członek Aktywny Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej
Współzałożyciel Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Poznaniu w roku 1992. Swoją pracę zawodową rozpoczęła w 1992 w Szpitalu Państwowym Poznań-Wilda, a od 1993 pracuje w swojej prywatnej praktyce stomatologicznej. Swoją edukację kontynuowała w zagranicznych ośrodkach naukowych. Ukończyła w 1996 roku kurs w Instytucie Straumanna w Szwajcarii.

Edukację z dziedziny implantologii i metod augmentacji kości kontynuowała u prof. Tetscha, dr Grimm’a oraz dr Fouada Khoury w Niemczech oraz u dr J.Russo w SCU w USA. Absolwentka Curriculum Implantologicznego w Instytucie doktora Carla Misch’a w USA, wraz z zajeciami praktycznymi – asysta w prywatnej praktyce 2010-2011. W 2010 roku przebywała na indywidualnym stażu w Izraelu w praktyce dr C.Landsberga asystując mu przy zabiegach periochirurgicznych. Od 2011 Diplomate ICOI.

Obecnie jest współwłaścicielem Kliniki GlamSmile w Poznaniu, którą prowadzi wspólnie z mężem. Najważniejszymi obszarami jej zainteresowań zawodowych jest periodontologia i chirurgia stomatologiczna w kontekście kompleksowego leczenia pacjenta. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej.

Ponadto jest Członkiem Założycielem PASE, członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. Ukończyła również studia podyplomowe Medycyna Estetyczna dla Lekarzy. W pracy podąża za nowymi technologiami i możliwościami w stomatologii, nie zapominając o tym, że leczymy człowieka a nie tylko jego zęby. Prywatnie ceni sobie możliwość aktywnego trybu życia grając w golfa, tenisa i żeglując.